Hilary Duff
Pls regujte se na najbolji forum o Hilary Duff!
Hilary Duff
Pls regujte se na najbolji forum o Hilary Duff!
Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff

Ovo je najveci i najbolji forum Hilary Duff u Srbiji! Pls regujte se!! <3
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nemanja Rosic

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Hilary***
Admin
Admin
Hilary***


Posts : 2419
Reputation : 1
Join date : 16.12.2008
Age : 28

Nemanja Rosic Empty
PočaljiNaslov: Nemanja Rosic   Nemanja Rosic EmptyČet Jan 08, 2009 2:29 am

Bas mi je zao sto sto su izbacili Nemanju!!! Sad Sad Sad Sad Sad
Barem su priznali da su to uradili samo zato sto im je najveca konkurencija!
Nazad na vrh Ići dole
https://hilaryduff.serbianforum.info
Hilary***
Admin
Admin
Hilary***


Posts : 2419
Reputation : 1
Join date : 16.12.2008
Age : 28

Nemanja Rosic Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Rosic   Nemanja Rosic EmptyČet Jan 08, 2009 2:32 am

Survivor intervju: Nemanja Rosić

On je sve što devojke žele u muškarcu i sve što bi muškaci želeli da budu – mald, uspešan, dobrog izgleda i ambiciozan. Dvadesetogodišnjak koga je život stavio pred mnoge izazove. Poslednji u nizu je svakako realiti show Survivor o kojem svi učesnici imaju jedno zajedničko mišljenje – da je pakao u raju, a da li će ga preživeti to svakako zavisi i od vas. Specijalno za Operu17 priča o sebi, svojim utiscima i budućim planovima.

O17 Za početak reci nam koliko te Survivor promenio?
NR: Survivor me je promenio u pogledu da sam naučio da cenim prave prijatelje, sitnice, uobicajne stvari.

O17 Pošto si ti birao članove svog plemena, da li je bilo teško odabrati prave ljude? I koliko ste se zaista poznavali pre toga?
NR: Ja sam izvukao taj “zeleni biser” i imao sam zadatak da biram drugog (pošto sam ja bio prvi) člana „Roke“. Birao sam ljude koji su mi se svideli na prvi loptu, odnosno one sa kojima sam se najbolje uklopio prvi dan kada smo još svi bili zajedno. I nisam pogresio.

O17 Skoro svi učesnici su istakli da je boravak na peščanim plažama Paname bio pakao u raju. Čega si se najteže odrekao?

NR: Pravi je naziv pakao u raju, a najteze sam se odrekao hrane, mada nije problem čak ni hrana, ali bubice (ČITRE) su noćna mora!

O17 Hoćeš reći da je bilo zaista preživljavanja u divljini, daleko od civilizacije?

NR: Bukvalno prezivljavanje, a sam dokaz su izgubljeni kilogrami, neki od nas su izgubili i po 20 kg.

O17 Da li ste zavideli voditelju Survivora koji se za to vreme baškario u hotelu sa full poslugom?

NR: Zavideli smo svakom običnom čoveku koji je mogao da jede kao čovek.

O17 Ti si se u početku izdvojio od ostalih svojim godinama i izgledom? Koliko je to što su sumnjali u tebe i tvoju izdržljivost doprinelo da se dokažeš? Drugim rečima da li si i sam bio željan samodokazivanja?

NR: Nisam imao neku preteranu zelju za dokazivanjem samim tim zato što sam smatrao da sam fizicki spremniji gotovo od svih takmicarima, ali tamo nije presudna fizicka sprema nego je najbitnija sama psiha, što se na kraju pokazalo da sam bio jak i imao bolju psihu od vecine. Mislim da to sto sam najmladji nije mana nego prednost, jer sam u Panamu stigao sa nepunih 20 god.

O17 Hoćeš reći da nije bilo nekih posebnih priprema pre odlaska u Panamu, osim što treniraš boks?

NR: S obzirom da treniram ceo zivot nije bilo potrebno spremati se nesto posebno, mada sam sa jednim drugrom koji je inace specijalac isao malo po Avali i tamo smo ucili neke stvari koje bi mi pomogle u Panami.

O17 Oprobao si se kao model i istakao si više puta da bi voleo da se baviš showbizom, po mogućnosti voditelj emisije o automobilima. Šta misliš da li bi tvoje upuštanje u te vode izazvalo pomalo sujetu budućih kolega novinara? I da li je tvoje pojavljinje na Indirinoj promociji dobar pokazatelj toga, bar što se tiče pojedinih reakcija u novinama?

NR: Pojavljivanje na Indirinoj promociji je bila cista sprdnja! (Smeh) Realno bi se bavio nekim poslom u medijama posto bi mi to uz studiranje išlo, mada mi je fax primaran. Kao model ću se verovatno oprobati, ali ovaj put malo ozbiljnije, evo pre dva dana sam radio novogodišnju reviju u „Citroen“ salonu i imam još nekih planova, ali da ne odajem sve.

O17 Opiši sebe u tri reči.

NR: Možda bi neko drugi bolje odabrao prave 3 reči, ali hajde neka bude pošten, snalažljiv…

O17 Da li bi jedna od njih bila veran, jer si ipak veran svojoj devojci i pored simpatisanja nekih učesnica?

NR: Veran, svakako!

O17 Ok. Za kraj Opera 17 ti želi da osvojih naklonost publike i poželi sreću svemu što zamisliš. Da li bi želeo nešto da poručiš našim čitaocima, nešto što te nismo pitali?

NR: Hteo bih da se zahvalim svim dobrim ljudima koji su glasali, koji i dalje glasaju za mene i koji su se okupili na fb da bi mi pružili dalju podršku. Hteo bih da vas pohvalim kao jedan svestran portal sa kojim ću nadam se sarađivati u budućnosti. Srećni vam Novogodišnji praznici, želim vam sve najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
https://hilaryduff.serbianforum.info
Hilary-fan
---welcome---



Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 03.01.2009

Nemanja Rosic Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Rosic   Nemanja Rosic EmptyČet Jan 08, 2009 2:46 am

Slike Nemanja Rosic N59035317512_1604526_3203Nemanja Rosic N59035317512_1659949_3388Nemanja Rosic N59035317512_1604521_2338Nemanja Rosic N59035317512_1604451_5699Nemanja Rosic N59035317512_1667831_7059
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
lepotica


Posts : 92
Reputation : 0
Join date : 15.02.2009
Age : 30
Location : WITH HILARY FOREVER!!

Nemanja Rosic Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Rosic   Nemanja Rosic EmptyPon Feb 16, 2009 12:27 am

NIJE NESTO..SLABO GLEDAM
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nemanja Rosic Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Rosic   Nemanja Rosic Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nemanja Rosic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hilary Duff :: COOL zona :: TV :: Glumici, Glumice, voditeljke, manekenke...-
Skoči na: