Hilary Duff
Pls regujte se na najbolji forum o Hilary Duff!
Hilary Duff
Pls regujte se na najbolji forum o Hilary Duff!
Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff

Ovo je najveci i najbolji forum Hilary Duff u Srbiji! Pls regujte se!! <3
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pismo roditeljima :)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
~*smiley_star*~
Admin
Admin
~*smiley_star*~


Posts : 601
Reputation : 0
Join date : 18.02.2009
Age : 30
Location : N.S.

Pismo roditeljima :) Empty
PočaljiNaslov: Pismo roditeljima :)   Pismo roditeljima :) EmptyČet Apr 16, 2009 1:50 am

Dragi roditelji!
Već 3 meseca je prošlo kako sam na fakultetu a još vam nisam pisala. Stidim se zbog toga, ali vam obećavam, da ću sve to sad nadoknaditi! Ali pre nego što nastavim sa pisanjem ovog pisma, molim vas, sedite! Nikako nemojte dalje čitati ovo pismo stojećki!
Već su mi skoro potpuno zacelile opekotine i već sam se skoro potpuno oporavila od šoka sto sam morala da skačem sa četvrtog sprata. Provela sam samo 2 nedelje u bolnici, vid mi se već skoro u potpunosti vratio a i povraćam samo jednom nedeljno. Pošto sam požar izazvala sama, moraćemo univerzitetu da platimo 350.000 odštete, ali to nije ništa, jer je glavno da sam ostala živa. Imala sam sreću, jer je čovek, koji stanuje preko puta, primetio šta se dešava i pozvao vatrogasce i hitnu pomoć. I posetio me je u bolnici, a pošto nisam imala gde da odem (moja soba je u potpunosti izgorela), bio je tako ljubazan i ponudio mi da pređem kod njega. Ima jednosoban stan, ali nam je zato sjajno. Inače, on je dvaput stariji od mene, ali ludo smo se zaljubili jedno u drugo i planiramo da se venčamo. Još se nismo tačno dogovorili kada, ali hteli bismo da se venčanje održi pre nego što se na meni primete tragovi trudnoće. Uistinu, dragi moji, biću majka! Znam, da jedva čekate trenutak, kad ćete postati baba i deda, i potpuno sam ubeđena da ćete bebice (jer čekamo trojke) primiti sa onoliko ljubavi, sa koliko ste mene okruživali kada sam bila mala. Jedina stvar, koja trenutno odlaže našu svadbu, je da je moj verenik pokupio negde neku odvratnu infekciju. Zbog toga smo oboje opet u bolnici, jer sam i ja to dobila, ali sada nam je mnogo bolje zahvaljujući antibioticima, koje dobijamo intravenozno. Doktori ovu bolest nazivaju sifilis, ili tako nekako. Znam, da ćete mog supruga dočekati širom raširenih ruku, i uskoro će postati deo naše porodice. To je veoma drag čovek, i uprkos tome što nema završenu osnovnu školu veoma je ambiciozan. Naravno, on je druge veroispovesti, ali znam da ste vrlo tolerantni, pa vam neće smetati ni to što je tamnije puti. Sigurna sam da ćete ga voleti bar onoliko koliko ga ja volim!!! Pošto je približno vaših godina, slagaćete se vrlo dobro,naročito kad se preselimo kod vas (jer je naš stan suviše mali za toliko ljudi). Čini mi se da su i njegovi roditelji čestiti ljudi, njegov otac je poznati švercer narkotika iz Afrike, odakle je poreklom i moj budući... Tako, sada, kada sam vam sve opširno opisala, mislim da je vreme da vam priznam da mi nije izgoreo stan, tako da mi nije ništa, nisam ni bila u bolnici, nemam ni verenika ni sifilis, niti nikakvog crnca. Istina je ta, da sam pala iz matematičke analize i makroekonomije, a iz informatike sam se provukla, pa sam htela da vam pokažem da na ovom svetu postoje i gore stvari od ovih!
Ljubim vas, vaša ćerka.
Nazad na vrh Ići dole
http://angelitosdedul.darkbb.com
Hilary***
Admin
Admin
Hilary***


Posts : 2419
Reputation : 1
Join date : 16.12.2008
Age : 28

Pismo roditeljima :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo roditeljima :)   Pismo roditeljima :) EmptyČet Apr 16, 2009 2:41 am

citala sam slicnu pricu samo sa Pericom ali nije srecan kraj!
Tnx!
Nazad na vrh Ići dole
https://hilaryduff.serbianforum.info
HilaryDuff 4ever
♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
HilaryDuff 4ever


Posts : 55
Reputation : 0
Join date : 30.03.2009

Pismo roditeljima :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo roditeljima :)   Pismo roditeljima :) EmptyPet Apr 24, 2009 11:01 pm

Extra je!!!TNX
Nazad na vrh Ići dole
~*smiley_star*~
Admin
Admin
~*smiley_star*~


Posts : 601
Reputation : 0
Join date : 18.02.2009
Age : 30
Location : N.S.

Pismo roditeljima :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo roditeljima :)   Pismo roditeljima :) EmptySub Apr 25, 2009 12:09 am

nnc . . . .i meni se svidja . .zato sam ga i postavila!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://angelitosdedul.darkbb.com
funhouse
---welcome---



Posts : 14
Reputation : 0
Join date : 12.10.2009

Pismo roditeljima :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo roditeljima :)   Pismo roditeljima :) EmptyPon Okt 12, 2009 9:17 pm

Ahahaaha...znam za ovo,super je! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Milica*Hilary*
Hi♥♥♥♥ ♥♥♥
Hi♥♥♥♥ ♥♥♥
*Milica*Hilary*


Posts : 237
Reputation : 0
Join date : 05.04.2009
Location : Wonderland

Pismo roditeljima :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo roditeljima :)   Pismo roditeljima :) EmptyPon Apr 05, 2010 6:44 pm

hahahaha jako je mocno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pismo roditeljima :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo roditeljima :)   Pismo roditeljima :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pismo roditeljima :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mamino pismo sinu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hilary Duff :: COOL zona :: Off topic-
Skoči na: